Daktyloskopowanie

Oferta SIRCHIE w pełnym zakresie zaspakaja oczekiwania w zakresie daktyloskopowania osób żywych i zwłok. Zawiera ona materiały służące do daktyloskopowania tradycyjnego wykorzystującego do wykonania kart daktyloskopijnych tuszu daktyloskopijnego, gumowego walka i płyty szklanej na której jest rozprowadzany tusz. Rozwój technologiczny spowodował, że tradycyjne materiały zostały zastąpione różnego rodzaju i wielkości poduszkami i wałkami „samotuszującymi”. Do wykonania kart daktyloskopijnych wykorzystywane są stoliki daktyloskopijne stacjonarne i przenośne. Oferta SIRCHIE zawiera również szereg środków służących do usuwania tuszu daktyloskopijnego przyrządów i rąk jak też sprzęt służący do daktyloskopowania zwłok.

Pobieranie odcisków palców

Zmodernizuj proces pobierania odcisków palców w celu dokonywania rezerwacji karnych i przetwarzania wniosków za pomocą systemu Sirchie LiveScan

Zaprojektowaliśmy nasze rozwiązania LiveScan tak, abyś wiedział, z kim naprawdę masz do czynienia, bez kłopotów i kosztów związanych ze zbyt skomplikowanymi, przeprojektowanymi lub przestarzałymi systemami.
Nasze systemy są:
Gotowe do użycia i posiadają certyfikat FBI. Nasze procesy związane z rejestracją karną i rejestrem kandydatów są gotowe do użycia i są już certyfikowane przez FBI. Będziesz gotowy do pobrania odcisków palców, gdy tylko zostaną Ci dostarczone.
Niskie koszty utrzymania. Korzystając z naszego systemu, nie otrzymasz dużych miesięcznych opłat za utrzymanie. Nasz system wymaga niewielkiej konserwacji, a jego skuteczność jest taka sama jak inne systemy i jest przyjazny dla Twojego budżetu.
Mniej czasu. LiveScan to narzędzie typu “dwa w jednym”, ponieważ wydruki są przesyłane elektronicznie. Nie ma czasu na przetwarzanie pisma odręcznego osoby, skanowanie jej odcisków i przesyłanie ich do baz danych.
Wysokiej jakości odciski palców. Natychmiastowa gradacja jakości druku w celu zapewnienia jakości druku i zmniejszenia współczynnika odrzuceń.
Bezpieczna transmisja. Kompatybilny z wymaganymi systemami do bezpiecznego przesyłania transakcji przestępczych i aplikacyjnych.

Katalog

Poduszki i wałki daktyloskopijne

Stoliki daktyloskopijne

Daktyloskopowanie zwłok

Środki do usuwania tuszu

Pytania i zamówienia

Pytania i zamówienia proszę kierować telefoniczne na numer 22 550 4730 lub mailowo na adres